D-Link DGS-1210-52 52-poorts Gigabit Smart managed switch
/
/
/
D-Link DGS-1210-52 52-poorts Gigabit Smart managed switch

D-Link DGS-1210-52 52-poorts Gigabit Smart managed switch

439.73

Add to WishlistAdd to Compare

D-Link DGS-1210-52 52-poorts Gigabit Smart managed switch

De D-Link DGS-1210-52 52-poorts Gigabit Smart managed switch is de nieuwste generatie Smart Managed Switches met een reeks fysieke interfacetypes, meerder beheerinterfaces en geavanceerde Layer 2-functies bieden.  Met al deze functies gecombineerd biedt de DGS-1210-52 een kostenefficiënte en flexibele oplossing voor het uitbreiden van elk bedrijfsnetwerk.
De switch ondersteunt 48 10/100/100BASE-T-poorten en daarnaast nog 4 Gigabit SFP-poorten voor optische verbindingen met behulp van multimode of singlemode transceivers.

Artikelnummer: 0790069373138 Categorie: Tag:

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Geen producten in de winkelwagen.